Sleva až 18 % pro registrované zákazníky!

Při nákupu nad 2 000 Kč sleva 200 Kč.

Když nás klouby zlobí

Svaly, klouby a kosti tvoří pohybový systém, který se dokáže regenerovat v tom případě, že má organizmus správný poměr potřebných minerálů, vitaminů a dalších živin. Ty získáváme převážně ze stravy obsahující jak živočišné, tak rostlinné zdroje. Nedostatek pestré stravy, stres, zvýšená fyzická námaha a samozřejmě přibývající věk přispívají k občasným, později i dlouhotrvajícím obtížím kloubů a celého pohybového aparátu.

Když k tomu rádi běháme, chodíme na procházky nebo jezdíme na kole, o to víc nás to mrzí, že svou oblíbenou sportovní činnost nemůžeme vykonávat naplno.

Občasné obtíže kloubů zažil určitě již každý z nás a není pravidlem, že se týkají pouze starších lidí. V dnešní době, bohužel, trpí těmito obtížemi i lidé výrazně mladšího věku.

 Pociťujeme je, když po ránu vstáváme, když to přeženeme s cvičením, po těžké fyzické námaze nebo když se špatně protáhneme. V těchto případech nejčastěji pociťujeme napětí v oblasti kolen, kyčlí nebo zad.

Správnou výživu potřebují i vaše klouby

Vlivem špatného vyživování kloubů dochází k postupné degradaci chrupavky, ztrátě synoviální tekutiny a klouby začnou ztrácet svoji vrozenou pohyblivost. Vrstva chrupavky se začne ztenčovat, která přestane chránit kloubní hlavice, které se začnou o sebe třít. Na trhu existuje specifický doplněk stravy značky Barny´s SIOUX™, jenž je používaný spotřebiteli, kteří pociťují náhlé nekomfortní stavy kloubů, a to pro jeho rychlou a vysokou účinnost.

Obsahuje ultra čistou formu látky MSM Lignisul® (organická sloučenina síry) v koncentraci 99,5 %. Jde o patentovanou ochrannou značku, kde slovo Lignisul je odvozeno od ligninu, látky obsažené v lýku borovic, odkud se MSM získává.

MSM? Co je to za látku a co má společného s klouby?

MSM (methylsulfonylmethan, dimethylsulfan) můžeme přirozeně najít v těle zelených rostlin, zvířat a lidí, dá se vyrábět i laboratorně. Malé množství MSM obsahuje například kukuřice, rajčata, drůbeží maso, pivo, maliny, zelenina, luštěniny, čaj, káva, potraviny bohaté na bílkoviny. Z rostlin MSM obsahuje i vojtěška a přeslička rolní. Je totiž vlastním zdrojem základní minerální živiny síry.

Síra je čtvrtým, nejhojněji vyskytovaným prvkem v organizmu. Je důležitým faktorem při mnoha tělesných funkcích a správném fungování zdravých tkání. Je důležitou součástí procesu tvorby kolagenu a glukosaminu a napomáhá je zabudovávat do prostorových struktur chrupavky. Síra je přítomná v disulfidických vazbách molekul kolagenu, který je součástí pojivových tkání a tvoří strukturu nejenom chrupavek, ale i šlach, vazů, kostí, kůže, cév, očního sklivce atd.
Síra je základní složkou dvou esenciálních aminokyselin, cysteinu a methioninu, které se účastní na tvorbě bílkovin a jiných látek bílkovinového charakteru, třeba jakými jsou cystein, kreatin, karnitin. Můžeme ji najít ve všech buňkách lidského těla, ale nejvíce je zastoupena v kůži, chrupavkách, vlasech a nehtech. A nesmíme zapomenout, že síra je také zdrojem pro symbiotické bakterie ve střevním traktu.

Barny´s SIOUX™

Osvědčená severoamerická receptura pro klouby a celý pohybový aparát

Doplněk stravy SIOUX™ obsahuje:

Ultra čistou podobu látky MSM Lignisul® (organická sloučenina síry) v koncentraci 99,5 %. MSM obsahuje cca 34 % elementární síry.
Značkový kolagen COLLYSS™ kolagen typu I získávaný z kůže mořských ryb v nejvyšší kvalitě, vyskytuje se v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy a vazivová chrupavka. Dále se vyskytuje i v kostech a pokožce. Kolagen typ I je odolný v tahu.
Značkový kolagen CARTIDYSS™ kolagen typu II získávaný z chrupavek rejnoků v nejvyšší kvalitě, vyskytuje se ve formě fibril o délce 20 nm a udržuje tvar chrupavky – brání její deformaci. Je součástí hyalinní a elastické chrupavky. Kolagen typ II je odolný v tlaku.
Vitamin C ve formě NUTRA-C™, jedná se o nekyselou značkovou formu vitaminu C, obsahující jeho metabolity. Působí mírně na žaludek, takže je vhodný i pro citlivé osoby. Jde o vysoce biologicky dostupnou formu a silný antioxidant, který se vyznačuje rychlou absorpcí, lepším udržením v organizmu, nižší ztrátou močí a absencí trávicích potíží po konzumaci. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci kloubních chrupavek, kostí a kůže.

SIOUX™ je bílý, lehce rozpustný prášek krémové barvy, ze kterého snadno připravíme nápoj, který můžeme dochutit citronovou či ananasovou šťávou nebo dochutit sirupem. Na rozdíl od kapslí a tablet se dobře vstřebává a netlačí v žaludku.
Dávkování je 1 odměrka denně, která je součástí balení. Užívá se nejlépe ráno po nebo během snídaně.
U citlivějších jedinců se může objevit lehké nadýmání a proto je možné denní dávku (1 odměrku) rozdělit do dvou denních dávek a doplňovat tekutiny v průběhu dne. Aby naše tělo mohlo správně a efektivně využít kolageny a ostatní aktivní látky, je potřebné nechat je rozpustit v dostatečném množství vody. Organizmus si pak s nimi v podobě roztoku dokáže lépe poradit a dopraví je krevním a lymfatickým systémem na „místo určení“.

Zdá se vám to ještě málo?
Dle zkušeností našich uživatelů je jedním z nejspolehlivějších a nejšetrnějších doplňků stravy na klouby značky Barny´s.

Výhody produktu SIOUX™

 • Osvědčená receptura pro klouby a celý pohybový aparát.
 • Vhodný pro všechny generace, velmi účinný i u seniorů ve vyšším věku.
 • Vysoká a okamžitá účinnost.
 • Komfort užívání (ve vodě zcela rozpustný bílý bioaktivní prášek).
 • Bez konzervantů a přídavných látek.
 • Ekonomicky výhodný produkt s nízkými náklady na 6 měsíců užívání.
 • Vhodný i k dlouhodobému užívání.

Užívání doplňku stravy SIOUX™ doporučujeme:

 • osobám všech věkových kategorií, převážně pro populaci 50+ a seniory ve vyšším věku
 • osobám s počínajícími obtížemi pohybového aparátu
 • osobám, které jsou v procesu rekonvalescence a regenerace pohybového aparátu
 • pro aktivní i pasivní sportovce
 • pro ženy k udržení zdravého vzhledu kůže a krásy pokožky díky obsahu vitaminu C

Užívání tohoto doplňku stravy je možné samostatně nebo v doporučené kombinaci s doplňky stravy Barny´s, kterými jsou CelaNext® pro ještě lepší udržení zdravých kloubů a kostí díky obsahu extraktu z Boswellia serrata a vitaminu D3.

Doporučené produkty1