Spánek – klíč ke zdraví aneb jak vyzrát na kvalitní spaní

Patříte mezi ty, kteří mají v noci hlavu plnou otazníků? Často se vám nedaří usnout, i když jste utahaní? Mozek pracuje na plné obrátky a nedovolí vám odpočinout? Toužíte po kvalitním spánku, abyste načerpali novou energii, odplavili nadbytečný stres a zregenerovali tělo i mysl?

Věnovat spánku opravdovou pozornost je nesmírně důležité. Spánek je základní a podstatnou součástí našeho života. Díky kvalitnímu a dostatečnému spánku můžeme podpořit svoji imunitu, naladit metabolismus a efektivněji pracovat přes den. 

Problémy s usínáním, a všeobecně se spánkem, patří mezi další faktory, které nám znepříjemňují život. Dokonalé by bylo zvládnout krátkodobé nesnáze s usínáním a spánkem pokud možno bez užívání léků.

Proč  nevyzkoušet přírodní produkty na podporu spánku, s obsahem bylin používaných staletí, s osvědčeným účinkem? 

Když vám tedy řecký bůh spánku Hypnos nenadělí dostatečný spánek, a nepomáhá ani odstranění rušivých elementů před spaním, jsme tu my, s řadou HypnoX®, abychom vám zpříjemnili komfort při usínání a zlepšili spánek. 

Doplněk stravy HypnoX® forte  je vyrobený z vysoce jakostních standardizovaných bylinných extraktů z chmele, kozlíku, mučenky a meduňky. Nabízí jen to nejlepší pro vaši duševní pohodu, relaxaci před usnutím a pro váš dobrý spánek.  Navíc s vitaminem B6, který přispívá k normální funkci nervové a psychické soustavy, zahrnující schopnost koncentrace, paměti a myšlení.

Užívání produktu HypnoX® forte doporučujeme pro obsah

  • meduňky pro snadnější usínání,
  • kozlíku pro nerušený a zdravý spánek,
  • chmele pro uklidňující účinek pro usínání,
  • mučenky pro klidný spánek,
  • vitaminu B6 pro dobrou činnost nervové soustavy.

Ani dlouhodobé užívání doplňku stravy HypnoX® forte nevyvolává návyk. Jde o jeden z nejoblíbenějších a nejprodávanějších doplňků stravy na spaní značky Barny´s.

Pro lepší usínání, zdravý spánek a celkovou relaxaci v průběhu noci vyzkoušejte také HypnoX® DuoMAX.

Doplněk stravy HypnoX® DuoMAX je silná kombinace bylin (kozlíku, chmele, mučenky a meduňky) a hydrolyzátu mléčného proteinu Lactium® , jejichž duální působení napomáhá při obtížích s usínáním a přispívá ke zdravému spánku. Unikátní směs je obohacená o vitamin B6 pro správnou činnost nervové soustavy, přispívá tak k celkové relaxaci organismu v průběhu noci.

Barny’s HypnoX® Melatonin, L-tryptofan a bylinky je dalším produktem řady HypnoX®, určeným pro snadnější usínání, nerušený a klidný spánek. Pečlivě vybraná směs bylinných extraktů (z meduňky, kozlíku, chmele, mučenky a levandule), extraktu ze zeleného čaje, vitaminů skupiny B, melatoninu a L-tryptofanu, která díky vybraným aktivním složkám přispívá ke zkvalitnění odpočinkového režimu a spánkového cyklu.

 

 

Doporučené produkty2