Sleva až 18 % pro registrované zákazníky!

Při nákupu nad 2 000 Kč sleva 200 Kč.

Garance vrácení peněz

Značka Alavis a Barny´s je v České republice vnímána jako záruka kvality a účinnosti doplňků stravy. Každý výrobek  je koncipován tak, aby beze zbytku splnil vaše očekávání.

Kvalitou se dnes ohání doslova každý, něco jiného však je kvalitu prokázat. Uvědomujeme si, že slovo kvalita je v případě doplňků stravy velmi nadužívané a zároveň zneužívané slovo.

V Alavis a Barny´s opravdu nemáme rádi společnosti, které prostřednictvím jejich produktů poškozují celý segment doplňků stravy, tím poškozují i zákazníka a dělají celému odvětví ostudu.

Pro zákazníka je těžké se v záplavě doplňků stravy, reklam a různých článků, které s ním manipulují, orientovat.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že se musíme velmi silně a stoprocentně postavit za veškerou produkci našich značek. Jediný možný způsob, jak to udělat, je 100% záruka vrácení peněz, pokud z nějakého důvodu nebudete s produktem Alavis nebo Barny´s spokojeni. To je to zásadní, co nás odděluje od ostatních. Natolik věříme našim produktům, že na ně dáváme 100% garanci.

Pro vrácení peněz nám zašlete účtenku z nákupu a zbytek produktu na adresu:

Biopol GN

P3 Prague D8, hala DC3

Zdibsko 614, Klecany

250 67

Maximální limit na osobu a na rok jsou 2 ks vrácených produktů. Vracíme cenu obvyklou, kterou naleznete v našem eshopu (individuální domluva možná).