Zdraví je i odpočinek! Náš tip – pobyt na Šumavě

ALAVIS MAXIMA

ALAVIS™ je respektovaná značka v oblasti veterinární medicíny. Veterinární lékaři, kteří ho podávají svým čtyřnohým pacientům, se shodují, že kvalita, šetrnost a účinnost každého veterinárního přípravku ALAVIS™ je mimořádně vysoká a nemá konkurenci. Z těchto důvodů je ALAVIS™ ve své kategorii možná jako jediný podáván drahým závodním koním, kterým pomáhá vyhrát ještě před tím, než je odstartováno.

Stalo se však něco, s čím jsme nepočítali. Dobrá pověst ALAVIS™ se rychle šířila a s tím přišla i jakási móda užívání veterinárních přípravků lidmi. Naším cílem je, aby přípravky pro koně byly určeny pouze pro koně.
Z tohoto důvodu jsme nyní vstoupili na trh humánních doplňků stravy se značkou ALAVIS™ MAXIMA. Řada ALAVIS™ MAXIMA je určena pro aktivní a sportovně laděné lidi a budeme ji promyšleně i kvalitativně rozšiřovat. Širší portfolio kvalitních humánních doplňků stravy má v nabídce naše sesterská značka BARNY‘s.

Dost možná je krok značky ALAVIS™ směrem k humánním doplňkům stravy zdánlivě v rozporu s tím, co v rámci této značky dosud děláme. Tedy výzkum, vývoj, klinické studie a mnoho laboratorních zkoušek každé jednotlivé šarže, než máme jistotu, že zákazník dostane za své peníze opravdu to nejlepší.

Naše zkušenosti, postupy a normy už dlouho uplatňujeme u naší sesterské značky BARNY‘s. Zákazník vždy byl, je a bude pro nás na prvním místě, a proto si do našeho týmu vybíráme lidi, kteří jsou jednak nejlepší odborníci, ale také srdcaři. Toto všechno se však dá vyjádřit i jinak. Pokud by některý náš produkt šlo ještě zlepšit - udělali bychom to!

Jsme přesvědčeni, že vstupem značky ALAVIS™ mezi humánní doplňky stravy v oblasti aktivní a sportovní výživy zvýšíme pomyslnou laťku kvality a účinnosti těchto produktů.

ALAVIS MAXIMA CELAFIX, 30 kapslí

ALAVIS MAXIMA CELAFIX, 30 kapslí

Není skladem
459 Kč
Pro rychlou úlevu pohybového aparátu! Pro rychlý akcelerující nástup účinku při společném podávání s chondroprotektivy (jako je…