Kamedis

Značka Kamedis® nabízí podpůrnou péči o problematickou pokožku prostřednictvím kvalitních kosmetických přípravků navržených tak, aby podporovaly pokožku a respektovaly její přirozenou integritu. 

Vytváří produkty k péči o pleť a pokožku, ve kterých se maximalizují prospěšné vlastnosti rostlin a přirozeně podporují zdraví pokožky. Aby každodenní používaní těchto produktů poskytovalo uživateli dostatečnou péči a dlouhodobou úlevu, kterou si zaslouží. 

Nabízí řešení pro pokožku se sklonem k tvorbě pupínků a černých teček, se skonem k začervenání, podráždění, svědění, šupinatění , k tvorbě lupů či k hydrataci suché a citlivé pokožky. 

Produkty značky Kamedis® jsou vyráběny BEZ benzylperoxidu, laurylsulfátu sodného (SLS), parabenů, steroidů, barviv, dehtu a dalších zbytečných přísad. 

Tyto produkty jsou typické svojí charakteristickou barvou, texturou a vůní a odrážejí přirozenost botanických ingrediencií. 

Základem kosmetických přípravků Kamedis® jsou rostliny, které jsou používané v tradiční čínské medicíně, které prokázaly největší pozitivní vliv na pokožku.