Mike.M Capital

Vítáme vás na oficiálním e-shopu značek

Naše skupina Mike.M Capital a.s. sdružila své značky v novém e-shopu Alavis-plus.cz za účelem lepšího komfortu nakupováni a širší nabídky. Kvalitu a funkčnost jednotlivých přípravků v daném segmentu nejlépe vyjadřuje slogan Důvěra znamená hodně, ale dobrá zkušenost je mnohem víc.  

Značka Barny‘s se v průběhu mnoha let stala označením prémiové kvality doplňků stravy. Barny‘s však v sobě skrývá mnohem více než jenom kvalitní suroviny a profesionální farmaceutickou výrobu. Je to v první řadě vědecký výzkum, který nám pomáhá být mezi nejlepšími v oboru.

Výsledkem naší práce je například patentovaná látka Inocell™ nebo efektivní kombinace látek v produktu HerpeNorm™ a také aktivní enzymy v produktu ACTIVEnzym. Nově jsme připravili DIAeffect, revoluční přípravek pro rychlou optimalizaci hladiny cukru v krvi.

To všechno má jen jeden cíl a tím je spokojený zákazník. Jsme hrdí na skutečnost, že Barny‘s patří k vaší oblíbené značce a že se k nám opakovaně vracíte.

 

Veterinární přípravky ALAVIS™ jsou vyvinuty na podporu zdraví zvířat.

Veterinární přípravky ALAVIS™ jsou v České republice v prodeji již od roku 2003. Splňují ta nejnáročnější kritéria a při jejich výrobě je vše směřováno k dosažení té nejvyšší kvality a účinnosti.

Přípravky ALAVIS™ mají:

  • Prověřenou kvalitu
  • Vysoký obsah účinných látek
  • Ověřené složení pro maximální účinek
  • Unikátní suroviny chráněné patentem

 

ALAVIS™ je respektovaná značka v oblasti veterinární medicíny. Veterinární lékaři, kteří ho podávají svým čtyřnohým pacientům, se shodují, že kvalita, šetrnost a účinnost každého veterinárního přípravku ALAVIS™ je mimořádně vysoká a nemá konkurenci. Z těchto důvodů je ALAVIS™ ve své kategorii možná jako jediný podáván drahým závodním koním, kterým pomáhá vyhrát ještě před tím, než je odstartováno.

Stalo se však něco, s čím jsme nepočítali. Dobrá pověst ALAVIS™ se rychle šířila a s tím přišla i jakási móda užívání veterinárních přípravků lidmi. Naším cílem je, aby přípravky pro koně byly určeny pouze pro koně. Z tohoto důvodu jsme nyní vstoupili na trh humánních doplňků stravy se značkou ALAVIS™ MAXIMA. Řada ALAVIS™ MAXIMA je určena pro aktivní a sportovně laděné lidi a budeme ji promyšleně i kvalitativně rozšiřovat.

 

Pokud si lidé připustí, že stáří se všemi nemocemi a postupnou ztrátou energie nemusí být nevyhnutelnou součástí života, potom se začnou o sebe lépe starat.

Zdravější stravování a pohyb by měl být součástí každodenní hygieny. My vám navíc můžeme poskytnout doplňky stravy, které mají výrazné účinky proti stárnutí a mají pozitivní vliv na zdraví buněk a DNA. Také přispívají ke zdraví jednotlivých tělesných orgánů, jako je např. mozek, srdce, játra nebo v neposlední řadě zdraví cév či optimalizaci hladiny cukru v krvi. A je toho mnohem víc, co jsme pro vás připravili.

Každý produkt totiž pokrývá nebo hlídá různé zdravotní problémy souvisejících se stárnutím.

Vždyť dožít se vysokého věku ve zdraví je dobrý plán pro každého.