Vítáme vás na oficiálním e-shopu značek ALAVIS, BARNY'S a ALAVIS MAXIMA

Mike.M Capital

Vítáme vás na oficiálním e-shopu značek

Naše skupina Mike.M Capital a.s. sdružila své značky v novém e-shopu Alavis-plus.cz za účelem lepšího komfortu nakupováni a širší nabídky. Kvalitu a funkčnost jednotlivých přípravků v daném segmentu nejlépe vyjádřuje slogan Důvěra znamená hodně, ale dobrá zkušenost je mnohem víc.  

Značka Barny‘s se v průběhu mnoha let stala označením prémiové kvality doplňků stravy. Barny‘s však v sobě skrývá mnohem více než jenom kvalitní suroviny a profesionální farmaceutickou výrobu. Je to v první řadě vědecký výzkum, který nám pomáhá být mezi nejlepšími v oboru.

Výsledkem naší práce je například patentovaná látka Inocell™ nebo efektivní kompinace látek v produktu HerpeNorm™ a také aktivní enzymy v produktu ACTIVEnzym. Nově jsme připravili DiaNorm, revoluční přípravek pro rychlou optimalizaci hladiny cukru v krvi..

To všechno má jen jeden cíl a tím je spokojený zákazník. Jsme hrdí na skutečnost, že Barny‘s patří k vaší oblíbené značce a že se k nám opakovaně vracíte.

 

Veterinární přípravky ALAVIS™ jsou vyvinuty na podporu zdraví zvířat.

Veterinární přípravky ALAVIS™ jsou v České republice v prodeji již od roku 2003. Splňují ta nejnáročnější kritéria a při jejich výrobě je vše směřováno k dosažení té nejvyšší kvality a účinnosti.

Přípravky ALAVIS™ mají:

  • Prověřenou kvalitu
  • Vysoký obsah účinných látek
  • Ověřené složení pro maximální účinek
  • Unikátní suroviny chráněné patentem

 

ALAVIS™ je respektovaná značka v oblasti veterinární medicíny. Veterinární lékaři, kteří ho podávají svým čtyřnohým pacientům, se shodují, že kvalita, šetrnost a účinnost každého veterinárního přípravku ALAVIS™ je mimořádně vysoká a nemá konkurenci. Z těchto důvodů je ALAVIS™ ve své kategorii možná jako jediný podáván drahým závodním koním, kterým pomáhá vyhrát ještě před tím, než je odstartováno.

Stalo se však něco, s čím jsme nepočítali. Dobrá pověst ALAVIS™ se rychle šířila a s tím přišla i jakási móda užívání veterinárních přípravků lidmi. Naším cílem je, aby přípravky pro koně byly určeny pouze pro koně. Z tohoto důvodu jsme nyní vstoupili na trh humánních doplňků stravy se značkou ALAVIS™ MAXIMA. Řada ALAVIS™ MAXIMA je určena pro aktivní a sportovně laděné lidi a budeme ji promyšleně i kvalitativně rozšiřovat.