ALAVIS™ Extra šetrný šampon, 250 ml

Veterinární přípravek

ALAVIS™ Extra šetrný šampon, 250 ml


ALAVIS™ Extra šetrný šampon s obsahem aloe vera a konopného oleje je určen pro psy, kočky a koně k udržení zdravé a kvalitní kůže. Více

Pro lepší kvalitu srsti a vyšší lesk

199 Kč
Skladem
ks

ALAVIS™ Extra šetrný šampon s obsahem aloe vera a konopného oleje je určen pro psy, kočky a koně k udržení zdravé a kvalitní kůže. Více

Pro lepší kvalitu srsti a vyšší lesk

ALAVIS™ Extra šetrný šampon s obsahem aloe vera a konopného oleje je určen pro udržení zdravé a kvalitní kůže, která je základem pro kvalitní a lesklou srst.

ALAVIS™ Extra šetrný šampon je vhodný pro podporu léčby při kožních onemocněních, navíc čistá srst a kůže sama o sobě napomáhá hojení. Obsahuje aloe vera, která má protizánětlivé, antibakteriální, antivirové a antioxidační účinky a také konopný olej, který se používá pro podporu hojení při kožních potíží, napomáhá snižovat zánět.

ALAVIS™ Extra šetrný šampon je vhodný pro psy, kočky a koně i pro běžné použití, pro časté mytí a pro štěňata a bílé psy.

ALAVIS™ Extra šetrný šampon doporučujeme:

  • pro zklidnění kůže
  • při zánětlivých onemocnění kůže
  • pro snížení svědivosti (pruritu)
  • při léčbě hyperkeratózy a seborhoické dermatitidy
  • pro lepší kvalitu srsti a vyšší lesk

AKTIVNÍ LÁTKY

Aloe vera

konopný olej

Aloe vera

Aloe vera je využívána již po tisíce let jako léčivá rostlina a její používání se rozšířilo po celém světě. Je oblíbenou bylinou v léčitelství i v domácím lékařství. Gel z aloe podporuje hojení a aplikuje se zevně zejména na spáleniny, drobnější poranění a odřeniny. Aloe vera má protizánětlivé, antibakteriální, antivirové, antimykotické a antioxidační účinky

Konopný olej

Konopný olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny omega 6 a omega 3 v poměru 3:1. Konopný olej obsahuje přibližně 80 % esenciálních mastných kyselin. Působí protizánětlivě, antibakteriálně a regeneračně, zvlhčuje a vyživuje pokožku a používá se zejména pro podporu hojení při kožních potíží.

Způsob použití: Navlhčete srst teplou vodou a šampon vmasírujte do srsti, až vznikne bohatá pěna. Poté pěnu pečlivě opláchněte. Šampon je nedráždivý pro oči a uši, přesto se vyvarujte jejich zasažení.

Upozornění: Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. Ukládejte mimo dosah dětí.

POUZE PRO ZVÍŘATA!

Velikost balení: 250 ml

Veterinární přípravek je schválen ÚSKVBL pod číslem 082–17/C.

Držitel rozhodnutí o schválení a výrobce: Patron ca, s.r.o., člen skupiny Mike.M capital a.s.,
sídlo společnosti: Thámova 402/4, 186 00 Praha 8,
provozovna: P3 Prague D8, Hala DC3, Zdibsko 614, 250 67 Klecany, Česká republika.