ALAVIS MAXIMA GUMMIES, 1+1 ZDARMA

Doplněk stravy

ALAVIS MAXIMA GUMMIES, 1+1 ZDARMA


Kyselina hyaluronová a Collagen support (liposomální vitamin C).
Liposomální vitamin C pro zdravé klouby a pružnou pleť. Chutné žvýkací tablety s příchutí lesního ovoce s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové. Více

Pružnost, která chutná

  • Pro zdravé klouby a pružnou pleť
  • Neobsahuje zvířecí deriváty, 100% veganské složení

538 Kč
Skladem
ks

Kyselina hyaluronová a Collagen support (liposomální vitamin C).
Liposomální vitamin C pro zdravé klouby a pružnou pleť. Chutné žvýkací tablety s příchutí lesního ovoce s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové. Více

Pružnost, která chutná

  • Pro zdravé klouby a pružnou pleť
  • Neobsahuje zvířecí deriváty, 100% veganské složení

ALAVIS™ MAXIMA GUMMIES

Kyselina hyaluronová se nachází v tkáních, zejména v kloubech a pokožce

HYALURONIC ACID + COLLAGEN SUPPORT (liposomální vitamin C)

Vzájemné působení kyseliny hyaluronové a vitaminu C přináší kloubům, chrupavkám i kůži jenom samá pozitiva.

Kyselina hyaluronová má jedinečnou schopnost zadržovat vlhkost. Naše tělo si ji i přirozeně vytváří, aby udržovalo nejen naši pleť jemnou a pružnou. Je důležitou součástí nejen pokožky, ale také synoviální tekutiny, která slouží společně s dalšími látkami jako lubrikant a jako tlumič nárazů (díky silné schopnosti hydratovat chrupavku).

Vitamin C (v liposomální formě pro vysokou využitelnost) přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek a kůže. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a současně i podporuje činnosti nervové soustavy a napomáhá normální psychické činnosti.

Důvodem odděleného podávání kombinace kyseliny hyaluronové ve žvýkacích tabletách a liposomálního vitaminu C v kapslích je jeho nová vysoce kvalitní forma, jehož účinnost by jako součást žvýkací tablety degradovala. 

Enkapsulace bioaktivních látek do lipozomů je jedním z nejmodernějších trendů současné doby. Přináší lepší účinnost díky stabilizaci jednotlivých složek.

Moderní trend přináší i pullulanové kapsle. Pullulan je mukopolysacharid, který se vyrábí fermentací kvasinkové houby Aureobasidium pullulans. Pullulanové kapsle zabezpečují ochranu aktivních látek před nežádoucími reakcemi v trávicím traktu. Výborná rozpustnost zajišťuje rychlý nástup účinku produktu.

Lipozom je uměle vzniklá kulovitá struktura vytvořená z lipidové dvojvrstvy přírodními fosfolipidy (ze slunečnicového oleje, bez GMO), do které lze vložit jakoukoliv složku (vitamin, minerální látku).

Liposomální forma vitaminu C v neporušených molekulách dostane účinnou látku rovnou do krevního řečiště. Aktivní látky (vitamíny) jsou v těle vstřebávány jen v malém množství (vstřebávání skrze stěnu střeva) a mají tzv. nízkou biologickou dostupnost. Zapouzdření do lipozomu nabízí velmi účinnou metodu, jak zamezit zničení živin v trávícím traktu trávícími enzymy a napomáhá vstřebání živin do buněk a tkání.

AKTIVNÍ LÁTKY v denní dávce 2 žvýkací tablety 1 kapsle
kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný) 80 mg
vitamin C  120 mg (150 % RHP*)

Složení:
ALAVIS™ MAXIMA Kyselina hyaluronová
glukózový sirup, sladidlo: sacharóza, zahušťovadlo: glycerol, voda, želírující látka: pektin, hyaluronát sodný, antioxidant: kyselina citronová, regulátor kyselosti: citrát sodný, aroma (směs bobulovitých plodů a malin), koncentrát šťávy černé mrkve, leštící látky: kokosový a řepkový olej, karnaubský vosk.

ALAVIS™ MAXIMA Liposomal vitamin C (1 kapsle 0,601 g)
liposomální vitamin C [plnidlo: arabská guma, vitamin C (kyselina L-ascorbová, 120 mg), stabilizátor: fosfolipidy (ze slunečnicového oleje)], kapsle: pollulan, plnidlo: arabská guma, protispékavá látka: talek.

*RHP – Referenční hodnota příjmu

Doporučené denní dávkování: 
2 žvýkací tablety denně. Tablety žvýkejte nebo nechte rozpustit v ústech (cucat). 
1 kapsli Liposomal vitamin C nejlépe ráno se žvýkacími tabletami.

Balení doplňku stravy ALAVIS MAXIMA GUMMIES vystačí na měsíc pravidelného užívání.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte dobře uzavřené dle skladovacích podmínek. 


Balení:
ALAVIS™ MAXIMA Kyselina hyaluronová - 60 + 60 žvýkacích tablet
ALAVIS™ MAXIMA Liposomal vitamin C - 30 + 30 kapslí

Hmotnost:
ALAVIS™ MAXIMA Kyselina hyaluronová - 300 g (120 žvýkacích kapslí po 2,5 g)
ALAVIS™ MAXIMA Liposomal vitamin C - 36,06 g (60 kapslí po 0,601 g)

Cena za doporučenou denní dávku (2 žvýkací tablety + 1 kapsle): 9 Kč

Výrobce: Patron ca, s.r.o., člen skupiny Mike.M capital a.s.,
sídlo společnosti: Thámova 402/4, 186 00  Praha 8,
provozovna: P3 Prague D8, Hala DC3, Zdibsko 614, 250 67  Klecany, Česká republika.