Barny's Beta-Karoten komplex, 30 kapslí

Doplněk stravy

Barny's Beta-Karoten komplex, 30 kapslí


Pro zdravý vzhled a barvu pokožky nejen při opalování. Až 7 aktivních látek v jedné rostlinné kapsli.
Podpora tvorby kolagenu a tím i elasticity a mladistvého vzhledu kůže. Více

  • Astaxanthin
  • β-karoten
  • Kyselina hyaluronová
  • Panthenol
  • Vitamin C, B3, E
180 Kč
Skladem
ks

Pro zdravý vzhled a barvu pokožky nejen při opalování. Až 7 aktivních látek v jedné rostlinné kapsli.
Podpora tvorby kolagenu a tím i elasticity a mladistvého vzhledu kůže. Více

  • Astaxanthin
  • β-karoten
  • Kyselina hyaluronová
  • Panthenol
  • Vitamin C, B3, E

Kombinovaný doplněk stravy obsahující kyselinu hyaluronovou, β-karoten (provitamin A), astaxanthin z mikrořasy, kyselinu pantothenovou, vitamin E, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem a vitamin C, který přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E, ke správné tvorbě kolagenu a funkci pokožky. Dále obsahuje niacin, který přispívá k zachování zdravých sliznic a udržení zdravé pokožky.

Sluneční záření je jedním z nejdůležitějších vnějších environmentálních faktorů pro lidskou pokožku. Spolupodílí se na předčasném stárnutí pokožky a může způsobit nepříjemné spálení kůže při nadměrné expozici. Po vystavení se slunečnímu záření vzniká velké množství volných radikálů v horních vrstvách kůže, tj. v epidermu. Volné radikály velmi rychle reagují s antioxidanty obsaženými v pokožce, což vede k vyčerpání jejich zásoby v organismu.

Kůže se svými jednotlivými vrstvami je tudíž orgán, který také potřebuje nutriční podporu a dostatečnou hydrataci. K dosažení dlouhotrvajícího zdravého opálení je důležité pokožku předem dobře připravit. Vyrovnaný vnitřní stav kůže a pravidelná hydratace pokožky mohou napomoci k delšímu udržení přirozeného a zdravého opálení.

Astaxanthin z mikrořasy Haematococcus pluvialis a β-karoten patří ke karotenoidům, což jsou přírodní barviva - pigmenty obsažené též v rostlinách a působící jako antioxidanty. β-karoten jako prekurzor, tj. předchůdce a zdroj vitaminu A, patří mezi důležité karotenoidy pro lidský organismus, Organismus člověka si z této látky umí vyrobit vitamin A sám dle potřeby, přičemž vitamin A kromě jiných funkcí v těle přispívá i k udržení zdravé pokožky.

AKTIVNÍ LÁTKY v denní dávce (1 kapsle)
astaxanthin  2 mg
β-karoten 15 mg (188 % RHP* RE**)
kyselina hyaluronová 20 mg
panthenol 6 mg (100 % RHP*)
vitamin C   80 mg (100 % RHP*)
vitamin B3 16 mg (100 % RHP*)
vitamin E 6 mg (50 % RHP*)

Složení (1 kapsle 0,54 g):
škrob, vitamin C (kyselina L-askorbová, 100% RHP*) 80 mg, mikrořasa Haematococcus pluvialis (práškovaná 5%, astaxanthin 2 mg) 40 mg, protispékavá látka (oxid křemičitý, stearan hořečnatý), kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný 95%) 20 mg, niacin (niacinamid, 100% RHP*) 16 mg, vitamin A (β-karoten 15 mg, 188 % RHP*) 1500 µg, vitamin E (DL-α-tokoferyl-acetát, 50 % RHP*) 6 mg, kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý, 100 % RHP*) 6 mg, antioxidant (DL-α-tokoferol), vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulosa, barvivo: uhličitan a fosforečnan vápenatý). 

*RHP – Referenční hodnota příjmu
**RE – Retinol ekvivalent

Doporučené denní dávkování: Dospělí užívají 1 kapsli denně, nejlépe půl hodiny až hodinu před sluněním. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada rozmanité stravy! Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl! Není určeno dětem a osobám do 18 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Po otevření uchovávejte dle skladovacích podmínek mimo dosah tepelného a přímého slunečního záření. Produkt obsahuje astaxanthin z řasy Haematococcus pluvialis, neměl by být konzumován, pokud jsou v tentýž den konzumovány i jiné doplňky stravy obsahující estery astaxanthinu v celkovém součtu nad 8 mg astaxanthinu. Obsahuje absorbent – NEKONZUMOVAT!

Balení: 30 kapslí

Hmotnost: 16,2 g (30 kapslí po 0,54 g)

Cena za doporučenou denní dávku (1 kapsle): 6 Kč

Výrobce: Biopol GN s.r.o., člen skupiny Mike.M capital a.s.,
sídlo společnosti: Thámova 402/4, 186 00  Praha 8,
provozovna: P3 Prague D8, Hala DC3, Zdibsko 614, 250 67  Klecany, Česká republika.