Barny's Koenzym Q10 dual, 3x30 kapslí

Doplněk stravy

Barny's Koenzym Q10 dual, 3x30 kapslí


Obsahuje vysoce kvalitní japonský koenzym KanekaQ10™ v kombinaci s mikročásticemi koenzymu Q10 - duální efekt pro vyšší vstřebatelnost. Více

Balení: 3 x 30 kapslí (Ušetříte 348 Kč)

Na tento produkt se nevztahuje sleva pro registrované zákazníky.

807 Kč
Skladem
ks

Obsahuje vysoce kvalitní japonský koenzym KanekaQ10™ v kombinaci s mikročásticemi koenzymu Q10 - duální efekt pro vyšší vstřebatelnost. Více

Balení: 3 x 30 kapslí (Ušetříte 348 Kč)

Na tento produkt se nevztahuje sleva pro registrované zákazníky.

Koenzym Q10 je životně důležitá látka, která se přirozeně nachází v organismu. S věkem však jeho produkce klesá a proto starší lidé trpí častěji pocity únavy. Koenzym Q10 je v těle spalován podobně jako dřevo v kamnech. Je jej zapotřebí pro každou tělesnou buňku, pro každý sval, zejména ten nejvíce namáhaný – srdce.

Doplňování koenzymu Q10 ze stravy i doplňků stravy naráží na jeho obtížnou vstřebatelnost. V Barny's tento problém řešíme nejvyšší kvalitou koenzymu Q10 od japonské značky Kaneka, který je strukturou velmi podobný lidskému koenzymu Q10. Pro ještě vyšší vstřebatelnost obsahuje i mikronizovanou formu koenzymu Q10.

Jednotlivé molekuly běžného koenzymu Q10 vytvářejí velké shluky. Technologie výroby zmenšující velikost těchto shluků ma mikročástice jim umožní rychlejší průnik do tkání, následně do buněk, a to ve vyšší koncentraci.


Mnoho výrobců koenzymu Q10 získává tuto látku z bakterií tabákových derivátů. Firma Kaneka věří tomu, že koenzym Q10 musí být vyráběný z čistých naturálních ingrediencí, aby byl totožný s lidskou podobou koenzymu Q10.

Koenzym KanekaQ10™ je fermentován z přírodního droždí. Z tohoto důvodu je KanekaQ10™ nejčastěji zkoumanou látkou na světě a zároveň je držitelem zlatého standardu ve vědeckém výzkumu koenzymu Q10.

Výhody Koenzymu Q10 dual:

  • duální forma japonského koenzymu Q10
  • vysoká vstřebatelnost směsi
  • koenzym KanekaQ10™ je vyrobený fermentací (podobný koenzymu Q10 produkovanému lidským organismem) ve formě měkkých želatinových kapslí s olejem pro vyšší účinnost.
  • Jedna kapsle obsahuje 60 mg vysoce kvalitního japonského koenzymu KanekaQ10™ s obsahem 1 % koenzymu ve formě mikročástic s vysokou vstřebatelností.

KanekaQ10 - japonský výrobce koenzymu Q10.

Duální forma koenzymu Q10 = 2 fáze účinku

Fáze 1 - rychlé vstřebávání koenzymu Q10 do buněk (koenzym Q10 ve formě mikročástic)

Fáze 2 - pozvolný, stabilní přísun koenzymu Q10 (klasická forma koenzymu Q10)

AKTIVNÍ LÁTKY v denní dávce (1 kapsle)
koenzym KanekaQ10™ 59,4 mg
koenzym Q10 ve formě mikročástic 0,6 mg

Složení (1 kapsle 0,7 g):
triacylglyceroly se středně dlouhým řetězcem, olej ze sojových bobů, želatina, koenzym Q10, glycerol – stabilizátor, oxidy železa – barvivo.

Doporučené denní dávkování: Dle nejnovějších vědeckých poznatků doporučujeme u dospělých užívat 1 kapsli denně

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do věku 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Osobám užívajícím léčiva proti srážlivosti krve doporučujeme zvýšenou opatrnost při užívání produktu.

Balení: 3 x 30 kapslí

Hmotnost:  63 g (90 kapslí po 0,7 g)

Cena za doporučenou denní dávku (1 kapsle): 9 Kč

Výrobce: Biopol GN s.r.o., člen skupiny Mike.M capital a.s.,
sídlo společnosti: Thámova 402/4, 186 00  Praha 8,
provozovna: P3 Prague D8, Hala DC3, Zdibsko 614, 250 67  Klecany, Česká republika.