Zdraví je i odpočinek! Náš tip – pobyt na Šumavě

ALAVIS MAXIMA Spalovač tuků, 40 kapslí

Doplněk stravy

ALAVIS MAXIMA Spalovač tuků, 40 kapslí


Spalovat tuky lze mnohem rychleji!
Obsahuje mikroenkapsulovaný kofein s prodlouženým uvolňováním a koncentrovaný extrakt papriky s kapsaicinem s postupným uvolňováním účinné látky bez žaludečních potíží. Více

 • Mikroenkapsulovaný kofein
 • Extrakt z papriky s kapsaicinem
 • L-karnitin

Značka: ALAVIS MAXIMA Doprava a platba

545 Kč
Skladem
ks

Spalovat tuky lze mnohem rychleji!
Obsahuje mikroenkapsulovaný kofein s prodlouženým uvolňováním a koncentrovaný extrakt papriky s kapsaicinem s postupným uvolňováním účinné látky bez žaludečních potíží. Více

 • Mikroenkapsulovaný kofein
 • Extrakt z papriky s kapsaicinem
 • L-karnitin

Značka: ALAVIS MAXIMA Doprava a platba

Spalovat tuky lze mnohem rychleji

Doplněk stravy ALAVIS™ MAXIMA Spalovač tuků je sestaven ze tří hlavních složek, které vám pomohou k urychlení spalování kalorií, udržení hmotnosti pod kontrolou, nezatíží žaludek a zvýší výkon.

Obsahuje mikroenkapsulovaný kofein se systémem řízeného uvolňování. Kofein je stimulant nervového systému, čím zvyšuje bdělost, čilost a hbitost (při přijmu 75 mg/dávka). Mobilizací lipidové rezervy, jako zdroje energie pro pracující svaly, přispívá ke zlepšování fyzické výkonnosti. Při příjmu 3 mg kofeinu / kg tělesné hmotnosti napomáhá ke zvýšení vytrvalostního výkonu. Způsob zpracování zajišťuje pomalé uvolňování kofeinu a současně potlačuje klasickou hořkou chuť a nezatěžuje trávicí trakt. Tato forma mikroenkapsulovaného kofeinu je vhodná pro sportovce a osoby s aktivním životním stylem.

Kofein:

 • pomáhá zlepšit soustředění, zvyšuje bdělost a pozornost (při příjmu 75 mg/dávka),
 • pomáhá zvýšit čilost a hbitost,
 • napomáhá zvýšení vytrvalostního výkonu (při příjmu 3 mg kofeinu/kg tělesné hmotnosti, hodinu před cvičením);

V 1 kapsli je obsaženo množství mikroenkapsulovaného kofeinu s prodlouženým uvolňováním rovnající se 2-3 šálkům kávy. 

ALAVIS™ MAXIMA Spalovač tuků obsahuje koncentrovaný extrakt z přirozeně se vyskytujících sloučenin přítomných v plodech papriky roční (Capsicum annuum L.) standardizovaný na obsah kapsaicinoidů min. 2%. Je vyráběný jedinečnou technologií zapouzdření (mikropeletace), která umožňuje postupné a dostatečné uvolňování účinné látky bez žaludečních potíží. Má jedinečnou schopnost vytvářet teplo v těle a tím pomáhá zvýšit rychlost metabolismu jak sacharidů, tak lipidů. Současně potlačuje chuť k jídlu, čím přispívá ke snížení přijmu kalorii a kontrole tělesné hmotnosti.

extrakt z papriky s kapsaicinem:

 • přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti,
 • přispívá ke snížení příjmu kalorií,
 • přispívá k metabolismu sacharidů a lipidů,
 • přispívá k termogenezi a energetickému výdeji;

Další složkou je L-karnitin, který je tělu vlastní složkou příbuznou aminokyselinám. Vytváří se z aminokyselin lysinu a methioninu, vitamínů C, B3, B6 a železa a je potřebný pro uvolňování energie z tuků. Je velice důležitým faktorem pro udržování zdraví a tělesné kondice. Nezbytným předpokladem zlepšení jeho účinku je pohybová aktivita a vyvážená strava. 

Aktivní látky

Karnitin 200 mg
kofein mikroenkapsulovaný 100 mg
extrakt plodu papriky roční mikropeletovaný 100 mg

SLOŽENÍ (1 kapsle 0,768 g): 

Karnitin (L-karnitin-L-tartát) 200 mg, kofein mikroenkapsulovaný (kofein, estery mastných kyselin) 100 mg, plnidlo (hydroxypropylmethylcelulosa), extrakt plodu papriky roční mikropeletovaný (Capsicum annuum L., kapsaicinoidy min 2 %) 100 mg, protispékavé látky (rýžová mouka*, stearan hořečnatý, talek), modifikovaný kukuřičný škrob, maltodextrin, barvivo (oxid zinečnatý).

* Může obsahovat stopy sóji.

Obsahuje kofein (200 mg/2 kapsle) - není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Pro kontrolu tělesné hmotnosti 1 kapsli ráno a 1 kapsli odpoledne nejlépe nalačno.

V rámci sportovní činnosti 1 kapsli 30 minut (max 2 hodiny) před tréninkem společně se sacharidy, popř. bílkovinami. Zapijte dostatečným množstvím vody.

UPOZORNĚNÍ: Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti a dospívající, těhotné a kojící ženy, osoby s kardiovaskulárními obtížemi a zvýšenou citlivostí na kofein. Nedoporučuje se užívat večer a před spaním kvůli možnému negativnímu ovlivnění spánku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, chraňte před tepelným a přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte dobře uzavřené dle skladovacích podmínek.

BALENÍ: 40 kapslí. 

HMOTNOST: 30,72 g (40 kapslí po 0,768 g).

Cena za denní doporučenou dávku: 27,25 Kč.

VÝROBCE: Patron ca s.r.o., člen skupiny Mike.M capital a.s.
sídlo společnosti: Thámova 402/4, 186 00  Praha 8
provozovna: P3 Prague D8, Hala 3, Zdibsko 614, 250 67  Klecany, Česká republika