Sleva až 18 % pro registrované zákazníky!

Při nákupu nad 2 000 Kč sleva 200 Kč.

Barny's SuperCranberry™ kanadské brusinky SUPER SILNÉ, 20 kapslí

Doplněk stravy

Barny's SuperCranberry™ kanadské brusinky SUPER SILNÉ, 20 kapslí


Nejsilnější brusinky od Barny´s. Více

Vyzkoušejte a rychle poznáte rozdíl mezi brusinkami od Barny´s a těmi ostatními.

Barny's SuperCranberry™ kanadské brusinky SUPER SILNÉ představují naprostou špičku v oblasti kvality. Kanadské brusinky zpracované do vysoce jakostního extraktu jsou standardizovány na obsah proanthokyanidinů - PAC. 

Sleva 18 % pro registrované zákazníky!

Výhodná nabídka: 3 x 20 kapslí:

Značka: Barny's Doprava a platba

268 Kč
Není skladem Sledovat dostupnost

Nejsilnější brusinky od Barny´s. Více

Vyzkoušejte a rychle poznáte rozdíl mezi brusinkami od Barny´s a těmi ostatními.

Barny's SuperCranberry™ kanadské brusinky SUPER SILNÉ představují naprostou špičku v oblasti kvality. Kanadské brusinky zpracované do vysoce jakostního extraktu jsou standardizovány na obsah proanthokyanidinů - PAC. 

Sleva 18 % pro registrované zákazníky!

Výhodná nabídka: 3 x 20 kapslí:

Značka: Barny's Doprava a platba

Barny's SuperCranberry™ kanadské brusinky SUPER SILNÉ představují naprostou špičku v oblasti kvality, jedná se o nejsilnější brusinky od Barny‘s. SuperCranberry™ kanadské brusinky SUPER SILNÉ jsou navíc obohaceny o vitamin H (biotin), který přispívá k udržení normálního stavu sliznic (např. sliznic močového ústrojí).

Nejnovější vědecké poznatky1 potvrzují nutnost kvalitního koncentrátu a s tím související minimální efektivní množství PAC (36 mg 2), které je nutné užít v denní dávce. 

Pro maximální efekt jsme tyto poznatky zohlednili v sedmidenním dávkovacím schématu doplňku stravy SuperCranberry™ kanadské brusinky SUPER SILNÉ. Maximální aktivita PAC je šest hodin po podání brusinkového koncentrátu, proto jsou denní dávky rozděleny do dvou dávek. Při náhlém dyskomfortu močové soustavy první tři dny užívejte 4 kapsle denně ve dvou dávkách, v dalších dnech dvě kapsle denně.

Pokud se problémy během prvních dvou dnů nezmírní, vyhledejte péči lékaře. Vyhledejte lékaře ihned, pokud by se objevila horečka, třesavka, bolesti v zádech nebo krev v moči, tedy příznaky onemocnění vyžadující nasazení antibiotik. I antibiotika je vhodné doplnit o užívání SuperCranberry™ kanadské brusinky SUPER SILNÉ.

Jsou vhodné, po poradě s lékařem, i v době těhotenství a kojení, kdy není možná léčba antibiotiky.

ZDROJ VITAMINU H.

SuperCranberry™ kanadské brusinky SUPER SILNÉ  

  • obsahují extrakt CranRichPACTM 4.5 40:1 standardizovaný na minimálně 4,5 % proanthokyanidinů (PAC) 
  • 500 mg extraktu odpovídá 20 000 mg čerstvých plodů brusinky kanadské – Vaccinium macrocarpon jakostní třídy A, které jsou sklizeny v období s nejvyšší koncentrací pro zdraví blahodárných proanthokyanidinů (PAC) 
  • jedna kapsle obsahuje minimálně 125 mg PAC (měřeno metodou Eu.Pharm.), jedná se tak o nejsilnější brusinky od Barny‘s 
  • Jsou obohaceny o vitamin H (biotin), který přispívá k udržení normálního stavu sliznic (např. sliznic močového ustrojí)

Brusinky obsahují celou řadu důležitých látek s příznivým účinkem na lidský organismus – vitaminů, minerálů, stopových prvků, flavonoidů, nejvýznamnější je však obsah PAC, které se řadí do skupiny polyfenolů.

CranRich™ je ochranná známka Inovo Biologic Inc. (Kanada)

1Howell  a  kol.  Vliv  dávky  na  antiadhezní  aktivitu  uropatogenní  Escheria  coli v  moči  po  užívání  brusinkového  prášku  standardizovaného  na  obsah  proanthocyanidinů:  multicentrická,  randomizovaná  dvojitě  zaslepená  studie.  BMC Infekční Nemoci 2010, 10:94.

2Schválení  Francouzské  Agentury  Zdravotní  Bezpečnosti Potravin - AFSSA, hlášení vztahující se k hodnocení dokladů týkajících se tvrzení „pomáhá ke snížení usazování určitých bakterií E. coli na močových stěnách" pro brusinkový  nektar/koktejl,  3.  prosince  2004,  Afssa  -  Podání  č. 2003-SA - 0214.

Aktivní látky

brusinkový extrakt CranRichPAC® 4.5 500 mg
vitamin H 12 μg

SLOŽENÍ (1 kapsle 0,653 g): brusinkový extrakt CranRichPAC® 4.5 (Vaccinium macrocarpon, extrakt z plodů klikvy velkoplodé 40:1, standardizováno na 25 % proanthokyanidinů; maltodextrin) 500 mg, plnidlo (hydroxypropylmethylcelulóza, mikrokrystalická celulóza), látka protispékavá (stearan hořečnatý, oxid křemičitý) vitamin H (D-biotin, 24 % RHP) 12 μg.

RHP – referenční hodnota příjmu

DENNÍ DOPORUČENÁ DÁVKA:

Při náhlých obtížích: dospělí užívají první 3 dny zvýšené dávkování 2x2 kapsle denně (2 ráno, 2 večer), 4.-7. den 2x1 kapsli denně (1 ráno, 1 večer). 
Při mírných obtížích:  dospělí užívají  2x1  kapsli  denně  (1 ráno  a  1 večer).  Děti od 3 let užívají dle míry obtíží 1-2 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím vody. Dbejte na dostatečný pitný režim.

SuperCranberry™ SUPER SILNÉ jsou vhodné po poradě s lékařem i v době těhotenství a kojení, kdy není možná léčba antibiotiky.

Pro dlouhodobé užívaní doporučujeme doplněk stravy Barny´s Cran-Urin™ megaPAC brusinky.

UPOZORNĚNÍ: Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti do 3 let věku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. 

BALENÍ: 20 kapslí.

HMOTNOST KAPSLÍ: 13,06 g (40 kapslí po 0,653 g).

Cena za denní doporučenou dávku (2 kapsle): 26,80 Kč

VÝROBCE: Biopol GN s.r.o., člen skupiny Mike.M capital a.s.
sídlo společnosti: Thámova 402/4, 186 00  Praha 8
provozovna: P3 Prague D8, Hala DC3, Zdibsko 614, 250 67  Klecany, Česká republika