Zdraví je i odpočinek! Náš tip – pobyt na Šumavě

Barny's VirusBlock™ forte, 20 kapslí

Doplněk stravy

Barny's VirusBlock™ forte, 20 kapslí


Rychlé nastartování normální funkce imunitního systému. Doplněk stravy Barny´s VirusBlock™ obsahuje výjimečnou kombinaci bylinných extraktů doplněnou o vitamin C, zinek a biologicky aktivní Aloe vera standardizovanou na 10 % polysacharidů. Více

 Výhodná nabídka: 3 x 20 kapslí:

Značka: Barny's Doprava a platba

299 Kč
Skladem
ks

Rychlé nastartování normální funkce imunitního systému. Doplněk stravy Barny´s VirusBlock™ obsahuje výjimečnou kombinaci bylinných extraktů doplněnou o vitamin C, zinek a biologicky aktivní Aloe vera standardizovanou na 10 % polysacharidů. Více

 Výhodná nabídka: 3 x 20 kapslí:

Značka: Barny's Doprava a platba

Při prvních náznacích oslabení organismu.

Barny´s VirusBlock™ forte obsahuje standardizované rostlinné extrakty ženšenu, aloe a kozince doplněné o vitamin C a zinek, které podporují dobrou funkci imunitního systému. Tato výjimečná kombinace podporuje nastartování imunitního systému při prvních náznacích jeho oslabení. 

Ve většině případů stačí užívat pouhých 5 dnů.

Užívání produktu VirusBlock™ forte doporučujeme pro rychlé nastartování normální funkce imunitního systému.

Ženšen  patří  mezi tzv.  adaptogeny,  rostlinné látky,  které  působí pozitivně na odolnost organismu vůči stresu, pomáhají tělu adaptovat  se na náročné situace a změněné podmínky. Nejúčinnější látky v ženšenu jsou tzv. ginsenosidy, patří mezi nejprobádanější látky rostlinného původu vůbec. 

Kozinec patří rovněž mezi adaptogeny – obsažené polysacharidy podporují přirozenou obranyschopnost organismu.

Vitamin C je důležitou látkou pro dobrou funkci imunitního systému zejména díky svým antioxidačním účinkům.

Přítomnost zinku v organizmu je nezbytnou podmínkou pro normální fungování řady enzymatických procesů a imunitního systému. Zinek hraje v organismu významnou roli katalyzátoru, je nezbytný pro buněčné dělení, urychluje chemické  pochody  a napomáhá přirozené imunitě i v oblasti nosohltanu. 

Surovina Certified Plus® Aloe vera se vyrábí speciální patentovanou technologií Qmatrix® z vnitřní části listů Aloe barbadensis Miller (syn. Aloe vera Linne). Obsahuje standardizovanou kvalitu účinných látek - výrobce deklaruje minimálně  10%  obsah polysacharidů. Vysoké procento obsažených polysacharidů má podobný účinek na imunitu jako  účinné  látky  ženšenu  a  jejich působení  se  vzájemně vhodně doplňuje. Aloe vera zvyšuje absorpci vit. C až o 200 % a prodlužuje jeho účinek v organismu. 

ACTIValoe® je ochranná známka největšího světového výrobce Aloe vera - Aloecorp Inc, USA, jehož aloe je certifikována Mezinárodní vědeckou radou pro aloe (IASC). Surovina ACTIValoe® je ekologicky pěstovaná a zpracovaná technologií Qmatrix®.

Aktivní látky: obsah (1 kapsle):
Panax ginseng (5 % ginsenosidů) 250 mg
vitamin C (250 % RHP) 200 mg
ORGANIC ACTIValoe® Aloe vera Gel Qmatrix® (10 % polysacharidů) 100 mg
Astragalus membranaceus (20 % polysacharidů) 50 mg
zinek (25 % RHP) 2,5 mg


RHP - referenční hodnota příjmu 

Složení: extrakt kořene ženšenu pravého 19% (maltodextrin, Panax ginseng, 5 % ginsenosidů) 250 mg, vitamin C (kyselina L-askorbová 250 % RHP) 200 mg, plnidlo (hydroxypropylmethylcelulóza), dužina z listů aloe pravé prášková (Aloe vera, 10 % polysacharidů) 100 mg, extrakt kořene kozince blanitého (Astragalus membranaceus, maltrodextrin, 20 % polysacharidů) 50 mg, plnidlo (mikrokrystalická celulóza), látka protispékavá (stearan hořečnatý), zinek (citronan zinečnatý trihydrát, 25 % RHP) 2,5 mg. 

Denní doporučená dávka: 2 kapsle ráno a 2 kapsle večer, nejlépe na lačno. 
Při dlouhodobém užívání 1 kapsle denně.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, osoby s vysokým nebo kolísavým krevním tlakem a poruchami srdečního rytmu. Vhodné pro celiaky – bez lepku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte, pokud je obal porušen.  Skladujte uzavřené v suchu a temnu při teplotě do 25°C. 

Balení: 20 kapslí

Hmotnost kapslí: 15,92 g (20 kapslí po 0,796 g) balení na 5 dnů. 

Cena za denní doporučenou dávku (4 kapsle): 59,80 Kč

VÝROBCE: Biopol GN s.r.o., člen skupiny Mike.M capital a.s.
sídlo společnosti: Thámova 402/4, 186 00  Praha 8
provozovna: P3 Prague D8, Hala DC3, Zdibsko 614, 250 67  Klecany, Česká republika