Max Genetics TimeLock NMN, 60 kapslí

Doplněk stravy

Max Genetics TimeLock NMN, 60 kapslí


Obsahuje látku NMN, která má pozitivní efekt pro zpomalení stárnutí organizmu, také každodenně stimuluje mentální a fyzickou energii. Více

Jediné, co nelze koupit je čas. Lze však ovlivnit kvalitu života a jeho délku.

VÍCE INFORMACÍ na max-genetics.cz>>

Značka: MAX GENETICS Doprava a platba

1 449 Kč
Skladem
ks

Obsahuje látku NMN, která má pozitivní efekt pro zpomalení stárnutí organizmu, také každodenně stimuluje mentální a fyzickou energii. Více

Jediné, co nelze koupit je čas. Lze však ovlivnit kvalitu života a jeho délku.

VÍCE INFORMACÍ na max-genetics.cz>>

Značka: MAX GENETICS Doprava a platba

NMN (nikotinamid mononukleotid)

je jednou ze dvou forem vitaminu B3. Vitamin B3 patří mezi vitaminy rozpustné ve vodě. Je součástí mnoha důležitých koenzymů a významně se podílí na metabolismu sacharidů, lipidů a proteinů, a také na energetickém metabolismu. Kromě toho hraje důležitou roli při opravách DNA uvnitř buněk, dále se uplatňuje při dělení buněk a podílí se na správném fungování imunitního systému. 

Resveratrol

zpomaluje stárnutí, podporuje produkci takzvaných genů dlouhověkosti. Jedná se o látku přírodního původu (z vinné révy), která patří do skupiny polyfenolů. Je silným antioxidantem, podporuje výkonné a silné srdce i dobrou funkci celé cévní soustavy včetně optimálního krevního tlaku, napomáhá udržet elasticitu a mladistvý vzhled pokožky.

Vitamin C

patří mezi nejdůležitější vitaminy. Významně ovlivňuje aktivitu řady hlavních regulačních systémů v těle. 

Lecitin

je neodmyslitelně spojený se správným fungováním našeho těla. Je součástí buněčných membrán a najdete ho v játrech, nervové tkáni, plicích, srdci a ve svalové tkáni. Vyšší potřeba lecitinu nastává při nadměrné tělesné a psychické námaze a únavě. Podporuje dobrý zdravotní stav starších lidí. U sportovců účinkuje lecitin jako energetický zdroj pro svaly a mozek. Doba zotavení po tělesné námaze se díky němu zkrátí.

AKTIVNÍ LÁTKY (2 KAPSLE):

Nikotinamid monomukleotid 99% 500 mg
liposomální vitamin C (vitamin C 160 mg = 200 % RHP*) 246 mg
Veri-te™ resveratrol (z kvasinek Sacharomyces cerevisiae, resveratrol min. 98 %) 153 mg

SLOŽENÍ (1 kapsle 0,555 g): 

Nikotinamid mononukleotid 99%, liposomální vitamin C (L-askorbová kyselina, maltodextrin, glycerol, lecitiny), hydroxypropylmethylcelulosa (vegetariánská kapsle), Veri-te™ resveratrol (z kvasinek Sacharomyces cerevisiae), hořečnaté soli mastných kyselin (látka protispékavá).

*RHP – Referenční hodnota příjmu

Užívejte 2 kapsle 1x denně před jídlem. Kapsle se polykají celé a zapíjí se dostatečným množstvím vody.

UPOZORNĚNÍ: Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti a dospívající, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C.  Po otevření uchovávejte dobře uzavřené dle skladovacích podmínek.

BALENÍ: 60 kapslí

HMOTNOST: 33,30 g (60 kapslí po 0,555 g)

Cena za denní doporučenou dávku: 48,30 Kč

VÝROBCE: Patron ca, s.r.o., člen skupiny Mike.M capital a.s.,
sídlo společnosti: Thámova 402/4, 186 00  Praha 8,
provozovna: P3 Prague D8, Hala DC3, Zdibsko 614, 250 67  Klecany, Česká republika.