Barny's CelaNext®, 30 kapslí

Doplněk stravy

Barny's CelaNext®, 30 kapslí


Pro silné a zdravé klouby!
Vysoce koncentrovaný tekutý extrakt kurkumy a boswellie obohacený o vitamin D3. Více

  • Pouze 1 kapsle 1x denně
  • Vhodné pro vegany

Směs je obohacena o vitamin D3, který přispívá k udržení zdravých kostí, k udržení správného fungování svalů a ke správnému vstřebávání vápníku a fosforu. 

Značka: Barny's Doprava a platba

449 Kč
Skladem
ks

Pro silné a zdravé klouby!
Vysoce koncentrovaný tekutý extrakt kurkumy a boswellie obohacený o vitamin D3. Více

  • Pouze 1 kapsle 1x denně
  • Vhodné pro vegany

Směs je obohacena o vitamin D3, který přispívá k udržení zdravých kostí, k udržení správného fungování svalů a ke správnému vstřebávání vápníku a fosforu. 

Značka: Barny's Doprava a platba

My v Barny’s ve spolupráci s Alavis patříme ke špičkovým vývojářům funkčních produktů na klouby a pohybový aparát. Oblíbených jich je celá řada.

Za všechny však zmiňme nejprodávanější Triple Blend Extra Silný (udávaný na trh jako doplněk stravy pod značkami Barny´s a Alavis Maxima).

Příčiny diskomfortu kloubů a celého pohybového aparátu jsou různé.

Tradiční přípravky na klouby obsahují chondroitin a glukosamin sulfát. Tyto látky mohou být přínosné i z toho důvodů, že jsou stavebními látkami chrupavek kloubů.

Celanext® je ale přípravek, který stavební látky neobsahuje.

Obsahuje však složení zcela nové generace!

Jeho receptura je založená na kvalitních extraktech kurkumy a boswellie a doplňuje ji vitamin D3.

Takové složení by však nebylo nové ani revoluční, nám se však podařilo procesem inovativní micelární technologie dosáhnout vyšší obsah aktivních látek, jejich dobrý přenos a distribuci v organismu.

Šetrná extrakce a separace aktivních látek umožňuje získat vysokou koncentraci kurkuminoidů a boswellových kyselin, které přispívají k normálnímu stavu kloubů a kostí. 

Sušené extrakty kurkumy a boswellie mají horší biologickou dostupnost a proto jsme využili proces micelární technologie a díky ní dokážeme garantovat, aby vámi zakoupený produkt splnil beze zbytku vaše očekávání.

Tekutý extrakt 1 kapsle je standardizován na min. 3 % kurkuminoidů = což odpovídá 95% standardnímu práškovanému extraktu kurkumy a na min. 6 % boswellových kyselin = což odpovídá 80% práškovanému extraktu boswellie.

Celanext® kurkumin – tekutý extrakt Standardní kurkuminový prášek Prášek z oddenku kurkumy
30 mg 5 550 mg 140 g

Přínos Celanextu® mohou někteří z nás zaznamenat v řádu několika dnů až dvou týdnů. Boswellové kyseliny jsou nápomocné při posilování normálního stavu kloubů a kostí* (EFSA ID:2647)

*Zdravotní tvrzení se nachází v seznamu ON HOLD a jsou v stadiu posuzování EFSA

Nespornou výhodou Celanextu® je, že už první zakoupené balení vás mile překvapí.

Nová generace aktivních látek v produktu CelaNext® doplnila už tak známé portfolio oblíbených a legendárních produktů značky Barny´s  pro pohybový aparát.

Pro optimální nástup a efekt doporučujeme užívat společně s Barny´s Triple blend extra silný (Alavis Maxima Triple blend extra silný).

 

AKTIVNÍ LÁTKY (1 kapsle):

AKTIVNÍ LÁTKY v denní dávce (1 kapsle)
kyselina boswellová 33 mg
kurkuminoidy včetně kurkuminu 16,5 mg
vitamin D3 5,5 µg (110 % RHP*)

Složení (1 kapsle 0,645 g):
Komplex CELANEXT® 550 mg (emulgátory: polysorbát 80, polysorbát 20; extrakt pryskyřice kadidlovníku pilovitého Boswellia serrata, standardizováno na min. 6 % boswellových kyselin; extrakt oddenku kurkumy dlouhé Curcuma longa, standardizováno na min. 3 % kurkuminoidů; vitamin D – cholekalciferol 5,5 µg, 110 % RHP*), hydroxypropylmethylcelulosa (plnidlo - vegetariánská kapsle).

*RHP – Referenční hodnota příjmu

DOPORUČENÉ DENNÍ DÁVKOVÁNÍ:

Dospělí užívají 1 kapsli nejlépe půl hodiny před jídlem, popř. s menší porcí nebo po jídle. Kapsle se polyká celá a zapije se dostatečným množstvím vody.

UPOZORNĚNÍ:

Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Výrobek není určen pro děti a dospívající, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu při pokojové teplotě do 25 °C, po otevření uchovávejte dle skladovacích podmínek. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu. Osobám užívajícím léčiva proti srážlivosti krve doporučujeme zvýšenou opatrnost při užívání produktu.

BALENÍ: 30 kapslí 

HMOTNOST KAPSLÍ: 19,35 g (30 kapslí po 0,645 g)

Cena za doporučenou denní dávku (1 kapsle): 14,97 Kč

VÝROBCE: Biopol GN s.r.o., člen skupiny Mike.M capital a.s.,
sídlo společnosti: Thámova 402/4, 186 00  Praha 8,
provozovna: P3 Prague D8, Hala DC3, Zdibsko 614, 250 67  Klecany, Česká republika.